Jmenuji se Martina Kuldová

Profesionálně se zabývám metodou nápravy pohybového aparátu.

Dornova metoda je pro mne cesta. Cesta, na které směřuji klienty
k vědomému bytí, k nastavení těla do symetrické rovnováhy
bez svalových a kosterních disbalancí omezujících pohyb.

Jsou jen dvě cesty: chci, nebo nechci.

Jen ten, kdo se vědomě pustí na cestu změny nezdravých stereotypů a nebude alibisticky chtít od okolí nápravu svých chyb, může dojít k uzdravení.

Všichni se většinou držíme v zajetých kolejích, ale změna začíná milimetr za vlastním pohodlím. Sama jsem byla překvapená, že i malé krůčky vedou k velkým změnám.

Můj příběh

Jako maminka tří dětí jsem musela mnohokrát řešit jejich zdravotní stav. A stávalo se, že jsem nebyla v souladu s konstatováním lékařů a nedokázala si sama se situací poradit. Teprve vlastní zdravotní problémy mě navedly na hledání jiné cesty.

Měla jsem štěstí. Potkala úžasnou masérku a hlavně skvělého člověka s neuvěřitelným rozhledem, Ludmilu Tobolákovou. Nejen že mi pomohla od vleklé bolesti zad, ale inspirovala mě natolik, že jsem se začala více zajímat o další terapie. Pustila jsem se do studia a absolvovala spoustu seminářů, přednášek, doplnila si vzdělání o bakalářský diplom. Moje cesta vedla od práce se sluchově postiženými až k lidem s pohybovými problémy.

Přestala jsem spěchat a naučila se, že všechno má svůj čas. Potvrdilo se mi, že zklidnění je něco, co mnozí klienti dříve neznali. Přibrzdila je až bolest. V mém masážním salonu tedy najdete odtržení od každodenního stresu. Úlevu od bolesti, která se promítne i do stavu psychiky.

„Změňte přístup ke svému tělu i životu, pomohu Vám s tím."